Наш садочок

Дитячий садок – це заклад, де маленька людина набуває важливого досвіду самостійності, навчається заводити друзів, отримує цінні комунікативні навички поведінки в колективі, вкрай важливі для підготовки до школи.

Дошкільний заклад працює з грудня 1972 року, розташований  в окремій  самостійній  типовій двоповерховій  будівлі. В закладі працює 11 груп, щодня з 7.00 до 19.00, вихідний - субота, неділя, святкові дні. Планова потужність будівлі - 12 груп на 225 вихованців. З метою покращення умов приміщення однієї групи було переобладнано під:  спортивний зал, кабінет психолога, кабінет музкерівників. У дошкільному закладі  є кабінет завідуючої, методичний кабінет, кабінет завгоспа, медичний блок, музичний зал, пральня, харчоблок. Територія саду знаходиться всередині дворів житлових будинків, проїжджа частина віддалена від дитячих майданчиків. На групових майданчиках є спеціальне ігрове обладнання, пісочниці, клумби, зелені насадження.

Колектив:
досвідчений, творчий, завзятий. Наші педагоги турботливі, готові підтримати, уважні й поважні до кожного маляти

Працює під гаслом:
Надати кожній дитині отримати можливість творчого розвитку, пізнання нового, отримання життєвого досвіду
Шляхи реалізації завдань:
навчально-виховний процес дітей здійснюється за програмою навчання і виховання дітей  від двох до семи років "ДИТИНА", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Ми  намагаємось охопити різні напрямки становлення особистості дитини. Розвиток уваги і спостережливості, різних видів пам`яті, уяви, фантазії, мовлення та культури спілкування, координованості рухів, пластичності, орієнтуванні у просторі – це не повний перелік того, над чим ми працюємо.

Діти забезпечуються збалансованим триразовим харчуванням, необхідним для їх нормального росту та розвитку.
Керівництво дошкільним навчальним закладом здійснює завідувач Шмельова Наталія Федорівна.