30 серп. 2013

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

тема: «Напрямки роботи педколективу для виховання гармонійно розвиненої особистості»
15 серп. 2013

ПРО ЕЛЕКТОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

В 2013 году Департамент образования, управления образования администраций районов города, все школы и детские сады города Харькова вошли во Всеукраинскую Информационную систему управления образованием (Украина. ИСУО).
5 серп. 2013

ПЕДАГОГІЧНА ГОДИНА

Вивчаємо зміст і вимоги нової програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина"
25 лип. 2013

ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ "ІНСЦЕНУЄМО КАЗКИ"

Діти залюбки виконують ролі казкових героїв з улюблених казок
15 лип. 2013

Тематичне вивчення

Використання ТРВЗ технологій як засобу творчого розвитку дітей
5 лип. 2013

СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

Коли духмяне літо в самому розпалі, з квітчаститми вінками приходить свято Івана Купала.
29 черв. 2013

ДЕНЬ КОНСТИТУЦЫЪ

День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.
12 черв. 2013

ПОЧАТОК ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЧОГО ПЕРІОДУ

У дошкільному закладі розпочався літній оздоровчий період
3 черв. 2013

ЗДРАТУЙ СОНЕЧКО ТЕПЛЕНЬКЕ, ЗДРАСТУЙ ЛІТОЧКО РІДНЕНЬКЕ!!!

Сьогодні у дошкільному закладі діти зустрічали літо!!!
30 трав. 2013

СВЯТО "ВИПУСКНОГО БАЛУ"

Сьогодні у дошкільному навчальному закладі відсвяткували випусний!
Фіналіст районного професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012"                     2 лютого 2012 року завершився районний етап професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012". Музичний керівник закладу Омельченко Ірина Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Вихоатель-методист", посіла почесне ІІ місце серед музичних керівників району

з 10.01.2012 - 13.01.2012 в закладі пройшов "Тиждень здоровья"

мета тижня:

1. систематизувати знання дітей про основні складові здоровья (фізичне Я, соціальне Я, психічне Я)
  2. сформувати вміння (навички) самостійно піклуватися про власне здоровья, орієнтувати ся у показниках свого фізичного стану, використовувати знання про функції органів тіла в різних видах діяльності
  3. розвинути установки до дотримання здорового способу життя
13 грудня на базі дошкільного навчального закладу проводилось методичне об'єднання для вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів Московського району.
Тема. Розвиток асоціативного мислення, уваги, уяви через використання прийомів ейдетики в роботі з дітьми дошкільного віку.
Мета. Надати методичну допомогу вихователям шодо використання прийомів ейдетики на заняттях різного спрямування для розвитку інтелектуальних здібностей дітей.
До уваги присутніх був проведений практичний перегляд роботи з дітьми:
1. Комплексне заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку "Казочка про хмаринку", вихователь Чуркіна Тетяна Миколаївна.

2. Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку "Весела подорож", вихователь Головкіна Надія Карлівна