6 серп. 2014

РОЗВАГА "ПІСНІ ПРО ЛІТО"

У дошкільному навчальному закладі пройшла розвага "ПіснІ про літо"
29 лип. 2014

"Стежинами рідного краю"

Екологічна мандрівка
14 лип. 2014

ТИЖДЕНЬ КАЗКИ

Його немає в календарі, але воно є в серці й душі тих людей, які люблять казки.
7 лип. 2014

РОЗВАГА "У СВІТІ ПРИРОДИ"

До свята Івана Купала діти старших груп прийняли участь у тематичній розвазі
27 черв. 2014

РОЗВАГА "Я ГРОМАДЯНИН"

В закладі з нагоди дня Конституції були проведені тематичні заняття
20 черв. 2014

ЗАГАЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

У дошкільному навчальному закладі пройшли загальні батьківські збори (канференція).
19 черв. 2014

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ

Літо дарує нам чудову можливість зміцнити здоровья дітей, використовуючи природні умови
6 черв. 2014

"КАРАОКЕ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ"

Сьогодні на базі дошкільного навчального закладу відбувся конкурс"Караоке для дошкільнят"
2 черв. 2014

"МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ"

Сьогодні у дошкільному навчальному закладі відбулося свято з нагоди міжнародного дня захисту дітей!
27 трав. 2014

СВЯТО ВИПУСКНОГО БАЛУ

Садок дитячий вже малят до школи проводжає І сумно нам, що дітвора садочок залишає.
Фіналіст районного професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012"                     2 лютого 2012 року завершився районний етап професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012". Музичний керівник закладу Омельченко Ірина Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Вихоатель-методист", посіла почесне ІІ місце серед музичних керівників району

з 10.01.2012 - 13.01.2012 в закладі пройшов "Тиждень здоровья"

мета тижня:

1. систематизувати знання дітей про основні складові здоровья (фізичне Я, соціальне Я, психічне Я)
  2. сформувати вміння (навички) самостійно піклуватися про власне здоровья, орієнтувати ся у показниках свого фізичного стану, використовувати знання про функції органів тіла в різних видах діяльності
  3. розвинути установки до дотримання здорового способу життя
13 грудня на базі дошкільного навчального закладу проводилось методичне об'єднання для вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів Московського району.
Тема. Розвиток асоціативного мислення, уваги, уяви через використання прийомів ейдетики в роботі з дітьми дошкільного віку.
Мета. Надати методичну допомогу вихователям шодо використання прийомів ейдетики на заняттях різного спрямування для розвитку інтелектуальних здібностей дітей.
До уваги присутніх був проведений практичний перегляд роботи з дітьми:
1. Комплексне заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку "Казочка про хмаринку", вихователь Чуркіна Тетяна Миколаївна.

2. Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку "Весела подорож", вихователь Головкіна Надія Карлівна