13 лист. 2013

міні-заняття з мовленнєвого розвитку
4 лист. 2013

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

З метою формування у дітей уміння самостійно вирізняти основні небезпечні чинники довкілля
29 жовт. 2013

Осінь наша, осінь - Золота година

30, 31, 01 відбудуться святкові осінні ранки у групах дошкільного віку
22 жовт. 2013

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Конкурс для педагогів: «Лялька для розвитку і забави»
16 жовт. 2013

ТЕМАТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ

Вивчення стану роботи з художньо-естетичного напряму з дітьми дошкільного віку під час музичної і театралізованої діяльності дітей.
4 жовт. 2013

С ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

Осенней порой вспоминается школа, Тетрадка в линейку, учебник, дневник, Звонок на урок энергичный, веселый, И ты представляешь, что вновь ученик.
27 вер. 2013

Найщиріші вітання всім працівникам дошкільної освіти з Всеукраїнським Днем дошкілля!

Нехай ця осінь золота Вам подарує вік щасливий. Щоб не згасала доброта, Здоров’я, радощі і сили. Щоб Ваш важкий почесний труд Був плідним, як багата осінь. І кожен день, що йде новий Хай тільки щастя Вам приносить.
11 вер. 2013

МЕТОДИЧНЕ ОБ*ЄДНАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ МОЛОДШИХ ГРУП

11.09.2013 на базі дошкільного навчального закладу № 367 було проведено засідання секції вихователів молодших груп
4 вер. 2013

РОЗВАГА "МОРСЬКА ПРИГОДА"

У дошкільному закладі відбулася розвага для дітей
2 вер. 2013

ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.
Фіналіст районного професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012"                     2 лютого 2012 року завершився районний етап професійного конкурсу "ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ 2012". Музичний керівник закладу Омельченко Ірина Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Вихоатель-методист", посіла почесне ІІ місце серед музичних керівників району

з 10.01.2012 - 13.01.2012 в закладі пройшов "Тиждень здоровья"

мета тижня:

1. систематизувати знання дітей про основні складові здоровья (фізичне Я, соціальне Я, психічне Я)
  2. сформувати вміння (навички) самостійно піклуватися про власне здоровья, орієнтувати ся у показниках свого фізичного стану, використовувати знання про функції органів тіла в різних видах діяльності
  3. розвинути установки до дотримання здорового способу життя
13 грудня на базі дошкільного навчального закладу проводилось методичне об'єднання для вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів Московського району.
Тема. Розвиток асоціативного мислення, уваги, уяви через використання прийомів ейдетики в роботі з дітьми дошкільного віку.
Мета. Надати методичну допомогу вихователям шодо використання прийомів ейдетики на заняттях різного спрямування для розвитку інтелектуальних здібностей дітей.
До уваги присутніх був проведений практичний перегляд роботи з дітьми:
1. Комплексне заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку "Казочка про хмаринку", вихователь Чуркіна Тетяна Миколаївна.

2. Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку "Весела подорож", вихователь Головкіна Надія Карлівна